Produkte > UNITED CHEMI-CON > KHD101E107M99C0B00
KHD101E107M99C0B00
KHD101E107M99C0B00 United Chemi-Con
THD-1210846.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100UF 100V 20%
auf Bestellung 128 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHD101E107M99C0B00 United Chemi-Con
Description: CAP CER 100UF 100V Y5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 1.122" L x 0.295" W (28.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 100 µF.
Weitere Produktangebote KHD101E107M99C0B00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHD101E107M99C0B00 KHD101E107M99C0B00 Hersteller : Chemi-Con THD%20Series.pdf Description: CAP CER 100UF 100V Y5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 1.122" L x 0.295" W (28.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 100 µF