Produkte > CHEMI-CON > KHD101E156M80A0B00
KHD101E156M80A0B00
KHD101E156M80A0B00 Chemi-Con
THD%20Series.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 15UF 100V Y5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.531" L x 0.197" W (13.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 15 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHD101E156M80A0B00 Chemi-Con
Description: CAP CER 15UF 100V Y5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.531" L x 0.197" W (13.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 15 µF.
Weitere Produktangebote KHD101E156M80A0B00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHD101E156M80A0B00 Hersteller : United Chemi-Con THD-1210846.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 15uF 100 Volt