Produkte > CHEMI-CON > KHD101E474M32A0B00
KHD101E474M32A0B00
KHD101E474M32A0B00 Chemi-Con
THD Series.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 0.47UF 100V Y5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHD101E474M32A0B00 Chemi-Con
Description: CAP CER 0.47UF 100V Y5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote KHD101E474M32A0B00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHD101E474M32A0B00 Hersteller : United Chemi-Con THD-1210846.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.47uF 100 Volt