Produkte > APEM INC. > KHF1250A14
KHF1250A14 APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: KNOB SMOOTH 0.250" METAL
Packaging: Bulk
Features: 6-32 Set Screw (2)
Color: Natural
Material: Metal
Shaft Size: 0.250" (6.35mm)
Diameter: 1.252" (31.80mm)
Style: Cylindrical
Type: Smooth
Height: 0.560" (14.22mm)
Indicator: Notch on Top and Side
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHF1250A14 APEM Inc.
Description: KNOB SMOOTH 0.250" METAL, Packaging: Bulk, Features: 6-32 Set Screw (2), Color: Natural, Material: Metal, Shaft Size: 0.250" (6.35mm), Diameter: 1.252" (31.80mm), Style: Cylindrical, Type: Smooth, Height: 0.560" (14.22mm), Indicator: Notch on Top and Side.