Produkte > CHEMI-CON > KHP500E226M552AT00
KHP500E226M552AT00 Chemi-Con
THP_TMP_Series.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 22UF 50V Y5U 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.197" H (6.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.220" (5.60mm)
Capacitance: 22 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHP500E226M552AT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 22UF 50V Y5U 2220, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.197" H (6.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.220" (5.60mm), Capacitance: 22 µF.
Weitere Produktangebote KHP500E226M552AT00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHP500E226M552AT00 Hersteller : United Chemi-Con THP_TMP_Series.PDF Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF 50 Volt