Produkte > NIPPON > KHP500E455M435AT00
KHP500E455M435AT00 NIPPON
THP_TMP_Series.PDF
Hersteller: NIPPON
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHP500E455M435AT00 NIPPON
Description: CAP CER 4.5UF 50V Y5U 1812, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.189" L x 0.138" W (4.80mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 4.5 µF.
Weitere Produktangebote KHP500E455M435AT00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHP500E455M435AT00 Hersteller : Chemi-Con THP_TMP_Series.PDF Description: CAP CER 4.5UF 50V Y5U 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.189" L x 0.138" W (4.80mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 4.5 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KHP500E455M435AT00 Hersteller : United Chemi-Con THP_TMP_Series.PDF Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.5uF 50 Volt