Produkte > NIPPON > KHP500E476M765BT00
KHP500E476M765BT00 NIPPON
THP_TMP_Series.PDF
Hersteller: NIPPON
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHP500E476M765BT00 NIPPON
Description: CAP CER 47UF 50V Y5U SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.307" L x 0.260" W (7.80mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 47 µF.
Weitere Produktangebote KHP500E476M765BT00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHP500E476M765BT00 Hersteller : Chemi-Con THP_TMP_Series.PDF Description: CAP CER 47UF 50V Y5U SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.307" L x 0.260" W (7.80mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 47 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KHP500E476M765BT00 Hersteller : United Chemi-Con THP_TMP_Series.PDF Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 47uF 50 Volt