Technische Details KPT02E12-10S ITT
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KPT02E12-10S | Hersteller : ITT Cannon |
Circular MIL Spec Connector KPT02E12-10S |
auf Bestellung 49 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
KPT02E1210S | Hersteller : ITT Cannon, LLC |
Description: CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUPPackaging: Bulk Connector Type: Receptacle, Female Sockets Color: Olive Drab Voltage Rating: 600VAC, 850VDC Current Rating (Amps): 7.5A Mounting Type: Panel Mount Number of Positions: 10 Orientation: N (Normal) Shell Size - Insert: 12-10 Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Fastening Type: Bayonet Lock Termination: Solder Cup Ingress Protection: Environment Resistant Mounting Feature: Flange Contact Finish - Mating: Gold Part Status: Active Shell Material: Aluminum Alloy Shell Finish: Olive Drab Cadmium Primary Material: Metal |
auf Bestellung 47 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
KPT02E-12-10S | Hersteller : ITT |
Conn Circular SKT 10 POS Solder ST Box Mount 10 Terminal 1 Port |
auf Bestellung 8 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 799 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Description: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP |
auf Bestellung 3046 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |