KR-5R5C334H-R
KR-5R5C334H-R Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 50Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
auf Bestellung 275 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KR-5R5C334H-R Eaton - Electronics Division
Description: CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 50Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Weitere Produktangebote KR-5R5C334H-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KR-5R5C334H-R KR-5R5C334H-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_kr_supercapacitors_coin_cells_data_sheet-1608770.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors .33F 5.5V 3mm LEADS COIN CELL CYLINDER