Produkte > MURATA ELECTRONICS > KRM55LR71H106KH01K
KRM55LR71H106KH01K
KRM55LR71H106KH01K Murata Electronics
KRM55_25V_100V_E-1989669.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 10uF 50volts X7R 10% 1 Chip Type
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KRM55LR71H106KH01K Murata Electronics
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 2220; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Manufacturer series: KRM, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -55...125°C.
Weitere Produktangebote KRM55LR71H106KH01K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KRM55LR71H106KH01K Hersteller : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 2220; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Manufacturer series: KRM
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...125°C