KSTW010A0A41-SRZ OMNION POWER(formerly ABB Power)
kstw010a0a_ds.pdf
Hersteller: OMNION POWER(formerly ABB Power)
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 10A 8-Pin 1/16-Brick T/R
auf Bestellung 130 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KSTW010A0A41-SRZ OMNION POWER(formerly ABB Power)
Description: DC DC CONVERTER 5V 50W, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.9mm x 9.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KSTW010A0A41-SRZ Hersteller : OMNION POWER(formerly ABB Power) kstw010a0a_ds.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 10A 8-Pin 1/16-Brick T/R
auf Bestellung 3080 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
KSTW010A0A41-SRZ KSTW010A0A41-SRZ Hersteller : OmniOn Power™ ETS0039626 Description: DC DC CONVERTER 5V 50W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.9mm x 9.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Produkt ist nicht verfügbar
KSTW010A0A41-SRZ KSTW010A0A41-SRZ Hersteller : GE Critical Power KSTW010A0A-475242.pdf Isolated DC/DC Converters 36-75Vin 5Vout 10A 50W Neg Logic SMT
Produkt ist nicht verfügbar
KSTW010A0A41-SRZ KSTW010A0A41-SRZ Hersteller : OmniOn Power ETS0039626 Isolated DC/DC Converters - SMD 36-75Vin 5Vout 10A 50W Neg Logic SMT