Produkte > CHEMI-CON > KTD101B225M43A0T00
KTD101B225M43A0T00
KTD101B225M43A0T00 Chemi-Con
NTDA0-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.256" L x 0.157" W (6.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTD101B225M43A0T00 Chemi-Con
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.256" L x 0.157" W (6.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTD101B225M43A0T00 KTD101B225M43A0T00 Hersteller : Chemi-Con NTDA0-e.PDF Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 1390 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
KTD101B225M43A0T00 KTD101B225M43A0T00 Hersteller : United Chemi-Con unitedchemicon_nipcs02165_1-1991430.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.2uF 100 Volt
auf Bestellung 377 Stücke:
KTD101B225M43A0T00 KTD101B225M43A0T00 Hersteller : Chemi-Con NTDA0_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.2uF 100 Volt