Produkte > CHEMI-CON > KTF250B106M43NHT00
KTF250B106M43NHT00
KTF250B106M43NHT00 Chemi-Con
NTS_NTF_Series_E1002W.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 10UF 25V X7R 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTF250B106M43NHT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 10UF 25V X7R 1812, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 10 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTF250B106M43NHT00 KTF250B106M43NHT00 Hersteller : Chemi-Con NTFNL_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25VDC 10uF Tol 20% 4.5x3.2x2.8mm AEC-Q200
auf Bestellung 297 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
KTF250B106M43NHT00 KTF250B106M43NHT00 Hersteller : Chemi-Con NTS_NTF_Series_E1002W.pdf Description: CAP CER 10UF 25V X7R 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 3200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
KTF250B106M43NHT00 KTF250B106M43NHT00 Hersteller : United Chemi-Con NTS_NTF_Series_E1002W.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF 25V 20% X7R 1000 Temp Cycles