Produkte > CHEMI-CON > KTF250B155M31NLT00
KTF250B155M31NLT00
KTF250B155M31NLT00 Chemi-Con
NTS_NTF_Series_E1002W.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 1.5UF 25V X7R 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 1.5 µF
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTF250B155M31NLT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 1.5UF 25V X7R 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 1.5 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTF250B155M31NLT00 KTF250B155M31NLT00 Hersteller : Chemi-Con NTS_NTF_Series_E1002W.pdf Description: CAP CER 1.5UF 25V X7R 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1.5 µF
auf Bestellung 5900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
KTF250B155M31NLT00 KTF250B155M31NLT00 Hersteller : Chemi-Con NTS_NTF_Series_E1002W.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25VDC 1.5uF Tol 20% 3.2x1.6x1.8mm AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
KTF250B155M31NLT00 KTF250B155M31NLT00 Hersteller : United Chemi-Con ce-ntsntf-e-2018-1511727.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5uF 25V 20% X7R 1000 Temp Cycles