Produkte > CHEMI-CON > KTF250B226M55NHT00
KTF250B226M55NHT00
KTF250B226M55NHT00 Chemi-Con
NTFNL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 22UF 25V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 22 µF
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTF250B226M55NHT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 22UF 25V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTF250B226M55NHT00 KTF250B226M55NHT00 Hersteller : Chemi-Con NTFNL-e.PDF Description: CAP CER 22UF 25V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 22 µF
auf Bestellung 1556 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
KTF250B226M55NHT00 KTF250B226M55NHT00 Hersteller : Chemi-Con NTFNL-e.PDF Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25VDC 22uF Tol 20% 5.7x5x2.8mm AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
KTF250B226M55NHT00 KTF250B226M55NHT00 Hersteller : United Chemi-Con ce-ntsntf-e-2018-1511727.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF 25V 20% X7R 1000 Temp Cycles