Produkte > CHEMI-CON > KTF250B475M32NHT00
KTF250B475M32NHT00
KTF250B475M32NHT00 Chemi-Con
NTS_NTF_Series_E1002W.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.102" (2.60mm)
Capacitance: 4.7 µF
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTF250B475M32NHT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.102" (2.60mm), Capacitance: 4.7 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTF250B475M32NHT00 KTF250B475M32NHT00 Hersteller : Chemi-Con NTS_NTF_Series_E1002W.pdf Description: CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4.7 µF
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
KTF250B475M32NHT00 KTF250B475M32NHT00 Hersteller : Chemi-Con NTFNL_e-3313131.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25VDC 4.7uF Tol 20% 3.2x2.5x2.6mm AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
KTF250B475M32NHT00 KTF250B475M32NHT00 Hersteller : United Chemi-Con ce-ntsntf-e-2018-1511727.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF 25V 20% X7R 1000 Temp Cycles