Produkte > CHEMI-CON > KTJ500B336M76BFT00
KTJ500B336M76BFT00
KTJ500B336M76BFT00 Chemi-Con
NTJ_Series_2016.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 33UF 50V X7R SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.307" L x 0.260" W (7.80mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 33 µF
auf Bestellung 305 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTJ500B336M76BFT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 33UF 50V X7R SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.307" L x 0.260" W (7.80mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 33 µF.
Weitere Produktangebote KTJ500B336M76BFT00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTJ500B336M76BFT00 KTJ500B336M76BFT00 Hersteller : Chemi-Con NTJ_Series_2016.pdf Description: CAP CER 33UF 50V X7R SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 33 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KTJ500B336M76BFT00 KTJ500B336M76BFT00 Hersteller : United Chemi-Con nipc_s_a0010886575_1-2286084.pdf Speciality Ceramic Capacitors 33uF 50V 20% X7R Metal Cap