Produkte > CHEMI-CON > KTS101B475M43E0T00
KTS101B475M43E0T00
KTS101B475M43E0T00 Chemi-Con
NTS_NTF_Series_E1002W.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTS101B475M43E0T00 Chemi-Con
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTS101B475M43E0T00 KTS101B475M43E0T00 Hersteller : United Chemi-Con unitedchemicon_nipcs02686_1-1991455.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF 100 Volt
auf Bestellung 32470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
KTS101B475M43E0T00 KTS101B475M43E0T00 Hersteller : Chemi-Con NTS_NTF_Series_E1002W.pdf Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Mindestbestellmenge: 4
KTS101B475M43E0T00 KTS101B475M43E0T00 Hersteller : Chemi-Con unitedchemicon_nipcs02686-1.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF 100 Volt