Produkte > CHEMI-CON > KTS101B685K55F0T00
KTS101B685K55F0T00
KTS101B685K55F0T00 Chemi-Con
NTFNL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 6.8UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTS101B685K55F0T00 Chemi-Con
Description: CAP CER 6.8UF 100V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTS101B685K55F0T00 KTS101B685K55F0T00 Hersteller : United Chemi-Con unitedchemicon_nipcs02686_1-1991455.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8uF 100 Volt
auf Bestellung 2150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
KTS101B685K55F0T00 KTS101B685K55F0T00 Hersteller : Chemi-Con NTFNL-e.PDF Description: CAP CER 6.8UF 100V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Mindestbestellmenge: 3
KTS101B685K55F0T00 KTS101B685K55F0T00 Hersteller : Chemi-Con unitedchemicon_nipcs02686-1.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8uF 100 Volt