Produkte > UNITED CHEMI-CON > KTS101B685M76N0T00
KTS101B685M76N0T00
KTS101B685M76N0T00 United Chemi-Con
nipc_s_a0010886389_1-2285932.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8uF 100V 20% X7R
auf Bestellung 97 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTS101B685M76N0T00 United Chemi-Con
Description: CAP CER 6.8UF 100V X7R 3025, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 3025 (7563 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.295" L x 0.248" W (7.50mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTS101B685M76N0T00 KTS101B685M76N0T00 Hersteller : Chemi-Con NTS_NTF_Series_E1002W.pdf Description: CAP CER 6.8UF 100V X7R 3025
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 3025 (7563 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.295" L x 0.248" W (7.50mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
auf Bestellung 274 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
KTS101B685M76N0T00 KTS101B685M76N0T00 Hersteller : Chemi-Con nipc-s-a0010886389-1.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8uF 100V 20% X7R
auf Bestellung 410 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF