Produkte > CHEMI-CON > KTS251B155M55N0T00
KTS251B155M55N0T00
KTS251B155M55N0T00 Chemi-Con
NTFNL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 1.5UF 250V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 1.5 µF
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTS251B155M55N0T00 Chemi-Con
Description: CAP CER 1.5UF 250V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 1.5 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTS251B155M55N0T00 KTS251B155M55N0T00 Hersteller : Chemi-Con unitedchemicon_nipcs02686-1.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5uF 250V 20% X7R
auf Bestellung 565 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
KTS251B155M55N0T00 KTS251B155M55N0T00 Hersteller : Chemi-Con NTFNL-e.PDF Description: CAP CER 1.5UF 250V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1.5 µF
auf Bestellung 1158 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
KTS251B155M55N0T00 KTS251B155M55N0T00 Hersteller : United Chemi-Con unitedchemicon_nipcs02686_1-1991455.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5uF 250V 20% X7R