Produkte > UNITED CHEMI-CON > KVD101L224M32A0T00
KVD101L224M32A0T00
KVD101L224M32A0T00 United Chemi-Con
ce-kvd-e-161001.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.22uF 100V 20% X8L AEC-Q200
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KVD101L224M32A0T00 United Chemi-Con
Description: CAP CER 0.22UF 100V X8L RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote KVD101L224M32A0T00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KVD101L224M32A0T00 KVD101L224M32A0T00 Hersteller : United Chemi-Con KVDA0-e.PDF Description: CAP CER 0.22UF 100V X8L RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X8L
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF