Produkte > CHEMI-CON > KVD250L156M55A0T00
KVD250L156M55A0T00
KVD250L156M55A0T00 Chemi-Con
KVDA0-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 15UF 25V X8L RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KVD250L156M55A0T00 Chemi-Con
Description: CAP CER 15UF 25V X8L RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF.
Weitere Produktangebote KVD250L156M55A0T00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KVD250L156M55A0T00 KVD250L156M55A0T00 Hersteller : Chemi-Con KVDA0-e.PDF Description: CAP CER 15UF 25V X8L RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X8L
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KVD250L156M55A0T00 KVD250L156M55A0T00 Hersteller : United Chemi-Con ce-kvd-e-161001.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 15uF 25V 20% X8L AEC-Q200