Produkte > CHEMI-CON > KVD500L105M32A0T00
KVD500L105M32A0T00
KVD500L105M32A0T00 Chemi-Con
KVDA0-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 1UF 50V X8L RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KVD500L105M32A0T00 Chemi-Con
Description: CAP CER 1UF 50V X8L RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote KVD500L105M32A0T00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KVD500L105M32A0T00 KVD500L105M32A0T00 Hersteller : United Chemi-Con KVDA0-e.PDF Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1uF 50V 20% X8L AEC-Q200
auf Bestellung 1440 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
KVD500L105M32A0T00 KVD500L105M32A0T00 Hersteller : Chemi-Con KVDA0-e.PDF Description: CAP CER 1UF 50V X8L RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X8L
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KVD500L105M32A0T00 KVD500L105M32A0T00 Hersteller : Chemi-Con nipc_s_a0010886937_1-2285981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1uF 50V 20% X8L AEC-Q200