Produkte > CHEMI-CON > KVD500L225M43A0T00
KVD500L225M43A0T00
KVD500L225M43A0T00 Chemi-Con
KVDA0-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 2.2UF 50V X8L RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.256" L x 0.157" W (6.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 804 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KVD500L225M43A0T00 Chemi-Con
Description: CAP CER 2.2UF 50V X8L RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.256" L x 0.157" W (6.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KVD500L225M43A0T00 KVD500L225M43A0T00 Hersteller : United Chemi-Con nipc_s_a0010886937_1-2285981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.2uF 50V 20% X8L AEC-Q200
auf Bestellung 838 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
KVD500L225M43A0T00 KVD500L225M43A0T00 Hersteller : Chemi-Con nipc-s-a0010886937-1.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.2uF 50V 20% X8L AEC-Q200
auf Bestellung 1616 Stücke:
KVD500L225M43A0T00 KVD500L225M43A0T00 Hersteller : Chemi-Con KVDA0-e.PDF Description: CAP CER 2.2UF 50V X8L RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X8L
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF