Produkte > CHEMI-CON > KVF101L224M32NLT00
KVF101L224M32NLT00
KVF101L224M32NLT00 Chemi-Con
ce_kvf_e_2020-1947916.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22uF 100V 20% X8L AEC-Q200
auf Bestellung 1365 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KVF101L224M32NLT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 0.22UF 100V X8L 1210, Tolerance: ±20%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.102" (2.60mm), Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote KVF101L224M32NLT00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KVF101L224M32NLT00 KVF101L224M32NLT00 Hersteller : Chemi-Con KVFNL-e.PDF Description: CAP CER 0.22UF 100V X8L 1210
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.102" (2.60mm)
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8L
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KVF101L224M32NLT00 KVF101L224M32NLT00 Hersteller : United Chemi-Con ce-kvf-e-170401-1111060.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22uF 100V 20% X8L AEC-Q200