Produkte > UNITED CHEMI-CON > KVF101L473M31NLT00
KVF101L473M31NLT00
KVF101L473M31NLT00 United Chemi-Con
ce-kvf-e-170401-1111060.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047uF 100V 20% X8L AEC-Q200
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KVF101L473M31NLT00 United Chemi-Con
Description: CAP CER 0.047UF 100V X8L 1206, Tolerance: ±20%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Weitere Produktangebote KVF101L473M31NLT00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KVF101L473M31NLT00 KVF101L473M31NLT00 Hersteller : Chemi-Con KVFNL-e.PDF Description: CAP CER 0.047UF 100V X8L 1206
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8L
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KVF101L473M31NLT00 KVF101L473M31NLT00 Hersteller : Chemi-Con KVFNL-e.PDF Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047uF 100V 20% X8L AEC-Q200