Produkte > CHEMI-CON > KVF101L684M43NLT00
KVF101L684M43NLT00
KVF101L684M43NLT00 Chemi-Con
KVFNL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 0.68UF 100V X8L 1812
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 0.68 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details KVF101L684M43NLT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 0.68UF 100V X8L 1812, Tolerance: ±20%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 0.68 µF.
Weitere Produktangebote KVF101L684M43NLT00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KVF101L684M43NLT00 KVF101L684M43NLT00 Hersteller : Chemi-Con KVFNL-e.PDF Description: CAP CER 0.68UF 100V X8L 1812
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8L
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.68 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KVF101L684M43NLT00 KVF101L684M43NLT00 Hersteller : United Chemi-Con ce-kvf-e-170401-1111060.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.68uF 100V 20% X8L AEC-Q200