Produkte > CHEMI-CON > KVF250L225M32NHT00
KVF250L225M32NHT00
KVF250L225M32NHT00 Chemi-Con
KVFNL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 2.2UF 25V X8L 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.102" (2.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KVF250L225M32NHT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 2.2UF 25V X8L 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.102" (2.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KVF250L225M32NHT00 KVF250L225M32NHT00 Hersteller : Chemi-Con KVFNL-e.PDF Description: CAP CER 2.2UF 25V X8L 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X8L
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 1660 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
KVF250L225M32NHT00 KVF250L225M32NHT00 Hersteller : United Chemi-Con ce-kvf-e-170401-1111060.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2uF 25V 20% X8L AEC-Q200