Produkte > CHEMI-CON > KVF500L155M43NHT00
KVF500L155M43NHT00
KVF500L155M43NHT00 Chemi-Con
KVFNL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 1.5UF 50V X8L 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
auf Bestellung 274 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KVF500L155M43NHT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 1.5UF 50V X8L 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF.
Weitere Produktangebote KVF500L155M43NHT00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KVF500L155M43NHT00 KVF500L155M43NHT00 Hersteller : Chemi-Con KVFNL-e.PDF Description: CAP CER 1.5UF 50V X8L 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X8L
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KVF500L155M43NHT00 KVF500L155M43NHT00 Hersteller : United Chemi-Con ce-kvf-e-170401-1111060.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5uF 50V 20% X8L AEC-Q200