L-05B3N3SV6T
L-05B3N3SV6T Johanson Technology Inc.
RF%20Ceramic%20Chip%20Inductors%20Rev%202008.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 3.3NH 300MA 380MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 380mOhm Max
Q @ Freq: 4 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 7.5GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L-05B3N3SV6T Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 3.3NH 300MA 380MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 380mOhm Max, Q @ Freq: 4 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 7.5GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L-05B3N3SV6T L-05B3N3SV6T Hersteller : Johanson Technology Inc. RF%20Ceramic%20Chip%20Inductors%20Rev%202008.pdf Description: FIXED IND 3.3NH 300MA 380MOHM SM
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 4 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
auf Bestellung 33061 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
L-05B3N3SV6T L-05B3N3SV6T Hersteller : Johanson Technology jti-cat-rf-ind-844822.pdf Fixed Inductors 3.3nH 3%