L-07W12NGV4T
L-07W12NGV4T Johanson Technology Inc.
johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 12NH 640MA 120MOHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Q @ Freq: 58 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 3.6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 640 mA
auf Bestellung 8735 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 36
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L-07W12NGV4T Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 12NH 640MA 120MOHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Q @ Freq: 58 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 3.6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 640 mA.
Weitere Produktangebote L-07W12NGV4T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L-07W12NGV4T L-07W12NGV4T Hersteller : Johanson Technology JTI-CAT-2015-541031.pdf Fixed Inductors 12nH 2%
auf Bestellung 9900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
L-07W12NGV4T L-07W12NGV4T Hersteller : Johanson Technology Inc. johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf Description: FIXED IND 12NH 640MA 120MOHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 58 @ 900MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 640 mA