L-14C82NJV4T
L-14C82NJV4T Johanson Technology Inc.
jti-cat-rf-ind.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 82NH 300MA 1.8 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.8Ohm Max
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 850MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
auf Bestellung 389 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L-14C82NJV4T Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 82NH 300MA 1.8 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.8Ohm Max, Q @ Freq: 12 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 850MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 82 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Weitere Produktangebote L-14C82NJV4T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L-14C82NJV4T L-14C82NJV4T Hersteller : Johanson Technology jti-cat-rf-ind-844822.pdf Fixed Inductors 82nH 5%
auf Bestellung 21481 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
L-14C82NJV4T L-14C82NJV4T Hersteller : Johanson Technology Inc. jti-cat-rf-ind.pdf Description: FIXED IND 82NH 300MA 1.8 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 300 mA