Produkte > KINGBRIGHT ELECTRONIC > L-934ID-TNB2.54
L-934ID-TNB2.54
L-934ID-TNB2.54 KINGBRIGHT ELECTRONIC
KINGBRIGHT_TECH_NOTES.pdf L-934ID-TNB2.54.pdf
Hersteller: KINGBRIGHT ELECTRONIC
Category: THT LEDs Round
Description: LED; red; 3mm; 8÷50mcd; 60°; Front: convex; 2÷2.5VDC; No.of term: 2
Kind of package: tape
Mounting: THT
Wavelength: 617nm
Luminosity: 8...50mcd
LED current: 20mA
LED diameter: 3mm
Operating voltage: 2...2.5V DC
Number of terminals: 2
Viewing angle: 60°
Front: convex
LED lens: diffused; red
LED colour: red
Type of diode: LED
auf Bestellung 11762 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L-934ID-TNB2.54 KINGBRIGHT ELECTRONIC
Category: THT LEDs Round, Description: LED; red; 3mm; 8÷50mcd; 60°; Front: convex; 2÷2.5VDC; No.of term: 2, Kind of package: tape, Mounting: THT, Wavelength: 617nm, Luminosity: 8...50mcd, LED current: 20mA, LED diameter: 3mm, Operating voltage: 2...2.5V DC, Number of terminals: 2, Viewing angle: 60°, Front: convex, LED lens: diffused; red, LED colour: red, Type of diode: LED.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L-934ID-TNB2.54 Hersteller : KingBright LED THT; 3mm; red; luminosity: 12-30mcd; viewing angle: 40°; forward current: 30mA Wavelength: 617-627nm; diffused; power: 75mW ;working voltage: 1,9-2,5V L-934ID-TNB2.54 Kingbright OLC.L-934ID-TNB2.54