L02012R2BHSTR\500 KYOCERA AVX
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 18GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L02012R2BHSTR\500 KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 7 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 18GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
L02012R2BHSTR\500 | Hersteller : KYOCERA AVX |
Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHMPackaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±0.1nH Package / Case: 0201 (0603 Metric) Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Mounting Type: Surface Mount Shielding: Unshielded Type: Thin Film Operating Temperature: -55°C ~ 125°C DC Resistance (DCR): 600mOhm Max Q @ Freq: 7 @ 450MHz Frequency - Self Resonant: 18GHz Material - Core: Non-Magnetic Inductance Frequency - Test: 450 MHz Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric) Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm) Inductance: 2.2 nH Current Rating (Amps): 200 mA |
auf Bestellung 8200 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
RF Inductors - SMD 2.2nH |
auf Bestellung 2958 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
RF Inductors - SMD 2.2nH |
| L02012R2BHSTR500 | Hersteller : KYOCERA AVX Components |
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.1nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.2A 0.6Ohm DCR 0201 T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
L02012R2BHSTR/500 | Hersteller : AVX Corporation |