Produkte > KYOCERA AVX > L02012R2BHSTR\500
L02012R2BHSTR\500
L02012R2BHSTR\500 KYOCERA AVX
Accu-L0201.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 18GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L02012R2BHSTR\500 KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 7 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 18GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L02012R2BHSTR\500 L02012R2BHSTR\500 Hersteller : KYOCERA AVX Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
auf Bestellung 8200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
L02012R2BHSTR500 L02012R2BHSTR500 Hersteller : Kyocera AVX Accu_L0201-3162550.pdf RF Inductors - SMD 2.2nH
Mindestbestellmenge: 6
Mindestbestellmenge: 4
L02012R2BHSTR500 Hersteller : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.1nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.2A 0.6Ohm DCR 0201 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
L02012R2BHSTR/500 L02012R2BHSTR/500 Hersteller : AVX Corporation Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHM