Produkte > KYOCERA AVX > L0201R82AHSTR
L0201R82AHSTR
L0201R82AHSTR KYOCERA AVX
Accu-L0201.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 820PH 400MA 200 MOHM
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Q @ Freq: 8 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 28GHz
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Inductance: 820 pH
Current Rating (Amps): 400 mA
auf Bestellung 3164 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L0201R82AHSTR KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 820PH 400MA 200 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active, Tolerance: ±0.05nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm, Q @ Freq: 8 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 28GHz, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Inductance: 820 pH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L0201R82AHSTR L0201R82AHSTR Hersteller : Kyocera AVX Accu_L0201-3162550.pdf RF Inductors - SMD 0.82nH
auf Bestellung 3764 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
L0201R82AHSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.00082uH 0.05nH 450MHz 8Q-Factor Non Magnetic 0.4A 0.2Ohm DCR 0201 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
L0201R82AHSTR L0201R82AHSTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 820PH 400MA 200 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Tolerance: ±0.05nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Q @ Freq: 8 @ 450MHz
Supplier Device Package: 0201
Inductance: 820 pH
Current Rating (Amps): 400 mA