Produkte > KYOCERA AVX > L04021R8BHNTR
L04021R8BHNTR
L04021R8BHNTR KYOCERA AVX
l0402lga.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.8NH 400MA 200MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 18 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 16GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L04021R8BHNTR KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.8NH 400MA 200MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 18 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 16GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 1.8 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L04021R8BHNTR L04021R8BHNTR Hersteller : KYOCERA AVX l0402lga.pdf Description: FIXED IND 1.8NH 400MA 200MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 18 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
auf Bestellung 6740 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
L04021R8BHNTR L04021R8BHNTR Hersteller : KYOCERA AVX l0402lga.pdf RF Inductors - SMD 1.8nH
Mindestbestellmenge: 5
L04021R8BHNTR Hersteller : AVX l0402lga.pdf
L04021R8BHNTR L04021R8BHNTR Hersteller : KYOCERA AVX Components l0402lga.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0018uH 0.1nH 450MHz 18Q-Factor Non Magnetic 0.4A 0.2Ohm DCR 0402 T/R