L04023R3BHNTR
L04023R3BHNTR KYOCERA AVX Components
l0402lga.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0033uH 0.1nH 450MHz 15Q-Factor Non Magnetic 0.25A 0.4Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 50000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details L04023R3BHNTR KYOCERA AVX Components
Description: FIXED IND 3.3NH 250MA 400 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 8.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L04023R3BHNTR L04023R3BHNTR Hersteller : KYOCERA AVX l0402lga.pdf Description: FIXED IND 3.3NH 250MA 400 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 8.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
auf Bestellung 5000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5000
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 15 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
Mindestbestellmenge: 22
L04023R3BHNTR L04023R3BHNTR Hersteller : KYOCERA AVX l0402lga.pdf RF Inductors - SMD 3.3nH