Produkte > KYOCERA AVX > L04024R7BHNTR
L04024R7BHNTR
L04024R7BHNTR KYOCERA AVX
l0402lga.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 4.7nH
auf Bestellung 11146 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L04024R7BHNTR KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 4.7NH 250MA 450MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, DC Resistance (DCR): 450mOhm Max, Q @ Freq: 13 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 7.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L04024R7BHNTR L04024R7BHNTR Hersteller : KYOCERA AVX l0402lga.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 250MA 450MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Q @ Freq: 13 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 7.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
auf Bestellung 4094 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
L04024R7BHNTR Hersteller : AVX l0402lga.pdf
L04024R7BHNTR L04024R7BHNTR Hersteller : KYOCERA AVX Components l0402lga.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0047uH 0.1nH 450MHz 13Q-Factor Non Magnetic 0.25A 0.45Ohm DCR 0402 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 13 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 250 mA