Produkte > KYOCERA AVX > L0603100JGWTR
L0603100JGWTR
L0603100JGWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 10nH 5%
auf Bestellung 1702 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L0603100JGWTR KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 10NH 300MA 450MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 450mOhm Max, Q @ Freq: 28 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 3.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 10 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Weitere Produktangebote L0603100JGWTR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L0603100JGWTR Hersteller : AVX acculsmd.pdf
auf Bestellung 700000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
L0603100JGWTR L0603100JGWTR Hersteller : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.01uH 5% 450MHz 28Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.45Ohm DCR 0603 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
L0603100JGWTR L0603100JGWTR Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 10NH 300MA 450MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Q @ Freq: 28 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 3.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 300 mA