Produkte > KYOCERA AVX > L06032R2CGSTR
L06032R2CGSTR
L06032R2CGSTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 2.2NH 1A 80 MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 1 A
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L06032R2CGSTR KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 2.2NH 1A 80 MOHM SMD, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L06032R2CGSTR L06032R2CGSTR Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 1A 80 MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 20 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 1 A
auf Bestellung 14189 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
L06032R2CGSTR L06032R2CGSTR Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 2.2nH CASE SIZE 0603
Mindestbestellmenge: 4
L06032R2CGSTR L06032R2CGSTR Hersteller : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 2.2nH CASE SIZE 0603
L06032R2CGSTR L06032R2CGSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.2nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 1A 0.08Ohm DCR 0603 T/R
Produkt ist nicht verfügbar