Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > L06033R3CGSTR500
L06033R3CGSTR500
L06033R3CGSTR500 KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0033uH 0.2nH 450MHz 24Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L06033R3CGSTR500 KYOCERA AVX Components
Description: FIXED IND 3.3NH 750MA 80 MOHM, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 24 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 8.4GHz, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 3.3 nH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Weitere Produktangebote L06033R3CGSTR500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L06033R3CGSTR\500 Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 3.3NH 750MA 80 MOHM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 24 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 8.4GHz
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 750 mA
Produkt ist nicht verfügbar
L06033R3CGSTR500 L06033R3CGSTR500 Hersteller : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 3.3nH 750mA 0603 DC=0.08ohm
L06033R3CGSTR\500 L06033R3CGSTR\500 Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 3.3nH 750mA 0603 DC= 0.08ohm