L06033R9CGSTR
L06033R9CGSTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.0039uH 0.2nH 450MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.12Ohm DCR 0603 Automotive T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L06033R9CGSTR KYOCERA AVX Components
Description: FIXED IND 3.9NH 500MA 120MOHM SM, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 6.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L06033R9CGSTR L06033R9CGSTR Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 3.9NH 500MA 120MOHM SM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 6.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
L06033R9CGSTR L06033R9CGSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0039uH 0.2nH 450MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.12Ohm DCR 0603 T/R
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 25 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Mindestbestellmenge: 22
L06033R9CGSTR L06033R9CGSTR Hersteller : Kyocera AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 3.9nH CASE SIZE 0603
Mindestbestellmenge: 4
Mindestbestellmenge: 40
L06033R9CGSTR Hersteller : AVX acculsmd.pdf