L06035R6CGSTR
L06035R6CGSTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0056uH 0.2nH 450MHz 26Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.25Ohm DCR 0603 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 525
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L06035R6CGSTR KYOCERA AVX Components
Description: FIXED IND 5.6NH 300MA 250 MOHM, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 26 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 5.6 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L06035R6CGSTR L06035R6CGSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0056uH 0.2nH 450MHz 26Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.25Ohm DCR 0603 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 525
Mindestbestellmenge: 507
L06035R6CGSTR L06035R6CGSTR Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 300MA 250 MOHM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 26 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Mindestbestellmenge: 3000
Mindestbestellmenge: 3000
L06035R6CGSTR L06035R6CGSTR Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 5.6nH CASE SIZE 0603
Mindestbestellmenge: 5
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 26 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Mindestbestellmenge: 25
auf Bestellung 5 Stücke:
L06035R6CGSTR Hersteller : AVX acculsmd.pdf
Produkt ist nicht verfügbar