L065XG9S-T
L065XG9S-T Knowles Dielectric Labs
L065XG9S-Datasheet.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 6.5GHZ 3SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.220" L x 0.180" W (5.59mm x 4.57mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.5GHz Center
Insertion Loss: 2dB
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L065XG9S-T Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 6.5GHZ 3SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.220" L x 0.180" W (5.59mm x 4.57mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6.5GHz Center, Insertion Loss: 2dB, Height (Max): 0.118" (3.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L065XG9S-T L065XG9S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs L065XG9S-Datasheet.pdf?lang=en-US Description: RF FILTER LOW PASS 6.5GHZ 3SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.5GHz Center
Insertion Loss: 2dB
Height (Max): 0.118" (3.00mm)