Produkte > KYOCERA AVX > L08053R3DEWTR
L08053R3DEWTR
L08053R3DEWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 3.3NH 750MA 110MOHM SM
Tolerance: ±0.5nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Q @ Freq: 38 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 750 mA
auf Bestellung 801 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L08053R3DEWTR KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 3.3NH 750MA 110MOHM SM, Tolerance: ±0.5nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Q @ Freq: 38 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 nH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L08053R3DEWTR L08053R3DEWTR Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 3.3nH
auf Bestellung 1656 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
L08053R3DEWTR L08053R3DEWTR Hersteller : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 3.3nH
auf Bestellung 2121 Stücke:
L08053R3DEWTR L08053R3DEWTR Hersteller : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0033uH 0.5nH 450MHz 38Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.11Ohm DCR 0805 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
L08053R3DEWTR L08053R3DEWTR Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 3.3NH 750MA 110MOHM SM
Tolerance: ±0.5nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 38 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 750 mA