L08056R8CEWTR
L08056R8CEWTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0068uH 0.2nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.11Ohm DCR 0805 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L08056R8CEWTR KYOCERA AVX Components
Description: FIXED IND 6.8NH 750MA 110MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2nH, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Q @ Freq: 43 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 4.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm), Inductance: 6.8 nH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Weitere Produktangebote L08056R8CEWTR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L08056R8CEWTR L08056R8CEWTR Hersteller : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 6.8NH 750MA 110MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2nH
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Q @ Freq: 43 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 4.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm)
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 750 mA
Produkt ist nicht verfügbar
L08056R8CEWTR L08056R8CEWTR Hersteller : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 6.8nH