L204XF4S-T
L204XF4S-T Knowles Dielectric Labs
L204XF4S-Datasheet.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 20.4GHZ 3SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 20.4GHz Center
Insertion Loss: 1.5dB
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L204XF4S-T Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 20.4GHZ 3SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 20.4GHz Center, Insertion Loss: 1.5dB, Height (Max): 0.098" (2.49mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L204XF4S-T L204XF4S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs L204XF4S-Datasheet.pdf?lang=en-US Description: RF FILTER LOW PASS 20.4GHZ 3SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 20.4GHz Center
Insertion Loss: 1.5dB
Height (Max): 0.098" (2.49mm)