L204XF4S
L204XF4S Knowles Dielectric Labs
kno_deb-datasheet.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 20.4GHZ 6SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 20.4GHz Center
Insertion Loss: 1.5dB
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
auf Bestellung 314 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details L204XF4S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER LOW PASS 20.4GHZ 6SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 20.4GHz Center, Insertion Loss: 1.5dB, Height (Max): 0.098" (2.49mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
L204XF4S L204XF4S Hersteller : Knowles Dielectric Labs L204XF4S_Datasheet-3006871.pdf Signal Conditioning 20.4 GHz Lowpass Filter
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
L204XF4S Hersteller : Knowles kno_deb-datasheet.pdf RF FILTER LOW PASS 20.4GHZ 6SMD Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт